Dariusz Górski

Inwestor

Dariusz Górski -„O inwestowaniu już myślałem, jak miałem 13 lat. Już w tedy dzięki mojej namowie mój starszy o 7 lat brat zarobił na transakcji kupna i sprzedaży działki 50 000 zł za co kupił sobie kawalerkę. To były moje pierwsze plany inwestorskie. Kartka papieru i liczyłem jak zrobić milion kupując i sprzedając działki. Byłem fliperem w wieku 13 lat i jeszcze o tym nie wiedziałem. Wiedziałem, że każdy ma nieruchomość bądź z nieruchomością jest mocno związany. Skończyłem studia prawnicze, które ostatecznie doprowadziły mnie od mojej Kancelarii Prawnej do komorniczych licytacji z nieruchomości.

Obecnie:

Inwestor w nieruchomości od ok 8 lat

Praktyk – zrealizowałem ponad 100 transakcji z czego ponad połowa była przedmiotem bądź związana z licytacjami komorniczymi.  Podpisałem, bądź byłem stroną z 300 jak nie więcej różnego rodzaju umów związanych bądź powiązanych z nieruchomościami.

Deweloper – obecnie realizujemy kolejną inwestycję deweloperską – kameralny apartamentowiec w samym centrum Gdyni ok 300 m od morza. Jeden z apartamentów kupił piłkarz, który był w reprezentacji Polski.

Expert – Do dziś pomagam w rozwiązywaniu Kazusów / case -ów – w szczególności Komornikom, Notariuszom Inwestorom itp.

 

Pewnie nie raz już słyszałeś ale to jest moje przesłanie, które często powtarzam:

„To nie jest twoja wina, że urodziłeś się biedny, ale to jest Twoja wina jak umrzesz biedny”

Często K.B.Bączek powtarza i też jestem tego zdania: Marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia.