Hiszpania nieruchomości – gdzie kupić?

Hiszpania znana jest również z długiej linii brzegowej, która oferuje turystom liczne destynacje wakacyjne.  Terytorium Hiszpanii jest bardzo zróżnicowane pod względem flory i fauny: północ jest podobna do Europy Środkowej, a południe do Afryki Północnej. Lasy liściaste nie są rzadkością na północnym zachodzie, dominują pustynie i półpustynie na południu, a na wybrzeżu flora jest typowa dla Morza Śródziemnego. Gdzie warto kupić mieszkanie lub dom w Hiszpanii? Przedstawiamy nasze propozycje dla Hiszpania nieruchomości – WorldResidence.

Nieruchomości w Costa del Sol

Wyobraź sobie, że czujesz letnią śródziemnomorską bryzę podczas odbierania wiadomości e-mail lub odbierania połączeń biznesowych. Albo robisz sobie przerwę i idziesz na spacer po plaży. Kiedy wrócisz, odhaczysz więcej z listy rzeczy do zrobienia i weźmiesz długo oczekiwaną lekcję surfingu. Pod koniec dnia można zjeść przekąskę i podziwiać zachód słońca na pięknych, andaluzyjskich, bocznych uliczkach. To już nie jest sen. Jest w zasięgu ręki i jak nigdy dotąd. Ostatnie dwa lata pokazały, że pracownicy, którzy czują się komfortowo pracując zdalnie, są szczęśliwsi, mają niższy wskaźnik absencji, mają więcej energii i są bardziej lojalni wobec swoich pracodawców. Wyniki te prowadzą do założenia, że praca zdalna stanie się normą nawet po pandemii. To kolejny argument za przeprowadzką na Costa del Sol na dłuższy okres. Wtedy warto zastanowić się nad inwestycją we własne mieszkanie lub wynajęciem dla siebie domu na wybrzeżu.

Hiszpania znana jest również z długiej linii brzegowej, która oferuje turystom liczne destynacje wakacyjne

Mieszkania i domy w Andaluzji

Położona w południowej Hiszpanii Andaluzja jest jednym z największych i najciekawszych regionów w kraju. Ze względu na zróżnicowaną topografię, wspaniałe zabytki, zachwycające krajobrazy i idealną pogodę obszar ten przyciąga miłośników aktywnego wypoczynku i zwiedzania w objęciach natury. Apartament wakacyjny w Andaluzji to skuteczna recepta na udane i niezapomniane wakacje. W zależności od wybranej lokalizacji jest to świetna baza wypadowa na romantyczne spacery nad morzem, ekscytujące rodzinne wycieczki w góry lub dające swobodę poznawania lokalnej kultury i kuchni. Andaluzja to kraina kontrastów, wina i nieustannych festiwali. Mieszkańcy tych ziem nauczyli się żyć pełnią życia, a każda z ośmiu lokalnych prowincji zaskakuje i fascynuje przyjezdnych wspaniałymi widokami i niesamowitą ilością niezwykłych atrakcji. Wśród nich są m.in. udział w Feria de Abril, największej imprezie folklorystycznej w Hiszpanii, pielęgnowanie bogatej i barwnej kultury mauretańskiej, czy spędzenie relaksującego dnia na złocistych plażach.

Domy w Marbelli – co musisz wiedzieć?


Marbella to idealne miejsce dla tych, którzy czują się komfortowo z polami golfowymi, ośrodkami sportowymi, spa, klubami jachtowymi i przyjemnym klimatem. Od lat odwiedzana przez międzynarodowych konfiguratorów odrzutowców, Marbella jest często uznawana przez poszukiwaczy luksusowych nieruchomości. To kosmopolityczne miasto 137 narodowości jest świadectwem znaczenia lokalnego rynku nieruchomości dla międzynarodowych inwestorów. Unikalne połączenie elegancji, klasy, luksusu i nowoczesności sprawiło, że ta lokalizacja zyskała światową renomę, a także wyróżnia miasto ze względu na słynne lokalne domy. Niewątpliwie Marbella to więcej niż miasto: piękne plaże z białym piaskiem, najlepsze restauracje, designerskie penthousy z panoramicznymi widokami i słynne butiki sprawiają, że jest to idealne miejsce dla tych, którzy pragną tętniącego życiem, ale także możliwości relaksu, przyciągając tym samym międzynarodowy klient zainteresowany luksusem i sektorem luksusowym poszukujący ekskluzywnych nieruchomości.

Hiszpania znana jest również z długiej linii brzegowej, która oferuje turystom liczne destynacje wakacyjne